Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Oturduğunuz Yerden Kettle İle Su Isıtın

Uğur Aydın 11 Ekim 2013 0
Oturduğunuz Yerden Kettle İle Su Isıtın

Akıllı telefonların hayatımızda edindiği yer tartışılmaz bir hale geldi. Hal böyle olunca artık teknolojiye ayak uyduramaz olduk. Akıllı telefonlar müzik çalar ve fotoğraf makinasının yaptığı görevleri yerine getirmesinin yanında diğer cihazlarla da iletişimin merkezine konumlanarak hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor.

Yazımda anlatacağım yeni teknolojimiz iKettle.

iKettle diğer su ısıtıcılarından biraz daha farklı. iKettle Wi-Fi bağlantısı ile akıllı telefonlarımızdan iletişim kurabiliyor. Kablosuz ağ teknolojisine sahip iKettle akıllı telefon üzerinden çalıştırılabiliyor, su sıcaklığı ayarlanabliyor ve akıllı telefona gönderdiği uyarı ile işlemin tamamlandığını gösteriyor.

Sabah uyandığınızda mutfağa gidip su ısıtıcısının düğmesine basma yada evinizde otururken su ısıtmak için sadece düğmeye basıp su ısınana kadar beklediği zamanı azaltan iKettle sizin için hayatı kolaylaştırıyor.

iKettle 1.8 lt sıvı haznesine sahip ve paslanmaz çelik malzemeye sahip. Dikkat çekecek bir diğer özelliği ise suyu istediğiniz sıcaklığa ayarlayabilmeniz.

Birleşik Krallık’ta 99£ yani yaklaşık 310 TL’ye Firebox üzerinden satışa sunulan ürünü Türkiye’den de sipariş verebiliyorsunuz.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »