Hakkımda

Merhaba ben Uğur. Yalova’da doğdum. İlk , orta ve lise eğitimimi Yalova’da tamamladım.

2006 yılında bulunduğum dernek bünyesine ait mambo internet sitesini Joomlaya çevirerek web tasarım hayatına başladım. Başlarda bu hobi olarak devam ediyordu ama bu işi profesyonelleştirmeye karar verdim ve Joomla! sisteminde kendimi geliştirmeye başladım. Kısa sürede Joomla! alt yapısını ve özelliklerini çözerek uzmanlık derecesine yükseldim.

about me 1 - Hakkımda

2010 yılında Türkiye’de geniş kapsamlı olarak ilk Joomla Görsel Eğitim setini hazırladım.

Joomla sistemiyle uğraşırken tabi kendimi Html, Css ve Grafik programlarıyla uğraşırken buldum ve kendimi geliştirmeye devam ettim.

Çağın değişmesi ve internet sektörünün durumunu göz önüne alındığında kendimi grafik tasarım ve reklamcılık sektörüne doğru yöneltmeye başladım. Şuan ağırlıklı olarak Grafik ve Arayüz Tasarım sektörlerinde işler ile buluşmaktayım.

Firmaların ve şahısların dijital yada basılı tasarımsal ihtiyaçları için yardımcı olarak etkin tasarım çözümleri oluşturuyorum. Uzun soluklu iş tecrübem ile ilk amacım markanın ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ve ona en uygun tasarımlar üretmek.

Zaman içerisinde mesleğimi saatlere ve bir kuruma bağlı kalmadan daha verimli yaptığımı farkettiğim de freelance çalışma kararı alarak yoluma devam ettim. Firmaların ve şahısların ihtiyaçları doğrultusunda ve günün grafik trendlerine uygun tasarımlar ile markanıza göz alıcı işler üretebilirim.

Photoshop
95%

Illustrator
95%

CorelDraw
80%

INDESIGN
95%

Html
80%

Css
80%