limitless limit yok - Limitless ( Limit Yok ) 2011

Düşünün bir hap ! sizi daha zengin ve güçlü yapabiliyor. Böyle bir hapı keşfettiğinizde yapabileceklerinizi düşünün. Eddie (Bradley Cooper) perişan halde yaşayan New York lu bir yazardır. Ancak günün birinde beyninin tüm kapasitesini kullanabileceği bir ilaçla tanışır. Bu sayede paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar.

Film genel hatlarıyla bakıldığında oldukça başarılı bir senaryoya sahip. İzlemeye başladığımızda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Senaryo oldukça akıcı bir şekilde devam ediyor. Aslına bakarsanız bu filmi izlemeye karar verdiğimde de çok fazla ayrıntılı birşekilde incelemedim. Sadece Robert De Niro ve Bradley Cooper’ı gördüğüm için izledim. Ve gerçekten çok doğru bir karar verdiğimi söylemeyilim.

Oyunculara baktığımızda ise Robert De Niro gibi bir ismi izlemek çok büyük bir keyifti.Ayrıca Bradley Cooper’ın oyunculuğu da şahaneydi.A-Team’dan sonra bu filminde de harikalar yaratmış.Favori aktörlerim arasına girdi diyebilirim.Tabi filmin güzel kadını Abbie Cornish’i de unutmamak gerekir.

İlgi çekici konusuyla heyecanla izlenebilecek ve genelinde beğeneceği bir film.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir