ucretsiz joomla blog - Ücretsiz Joomla Blog Teması - Sitesi

Joomla kullanarak blog sitesi yapmanız artık zor değil. Bildiğiniz üzere Joomla Blog temaları oldukça az bulunan temalardan biridir. Web Dizayn Hizmetleri ve Enes AYDÜZ ile beraber Joomla kullanıcılarına ücretsiz blog sitesi hazırladık.

Fakat önemli bir noktaya dikkat çekmek isterim. Hazırlamış olduğumuz bu blog sitesi sadece TEMA değil komple SİTE olarak verilmektedir. Diğer bir tabir ile quickstart olarak dağıtılmaktadır. Bunun amacıda modül ve bileşenlerin gerek php gerek css ayarlarında oynamalar yaptığımız için yeni başlayan Joomla kullanıcılarına kolaylık sağlamaktır.

Kurulum kısmı oldukça basittir. Normal Joomla kurulumundan herhangi bir farkı yoktur. Herhangi bir Joomla Kurulum detaylarını incelemeniz yeterlidir. Tek ve en önemli Nokta ÖRNEK VERİ KURULUMU yapılmacayaktır. Aksi taktirde site çalışmaz.

Paket içirisinde 2 adet tema bulunmaktadır. Tema Yöneticisinden değiştirebilirsiniz.

Site Önizlemeleri :

wdh blog forum onizleme 300x178 - Ücretsiz Joomla Blog Teması - Sitesi

 

wdh blog forum onizleme 2 300x178 - Ücretsiz Joomla Blog Teması - Sitesi

Sitede bulunan özellikler ;

Son Yorumlar Modülü
Popüler Yazılar
E-posta Ekle Modülü
Hakkımda Modülü
Tavsiye Siteler ve Bağlantılar Modülü

Temayı İndirmek için : http://wdh.net.tr/temalar/file/1-wdh-blog-temasi.html

Şuan kullanmakta olan blog sayfasına temanın ve modüllerin entegresini isteyenler gerekli bilgiye sahip ise temayı indirip içerisinden modülleri ve bileşenleri görüp kendi entegresini yapabilir.

Yeterli bilgiye sahip olmayan arkadaşlar için entegre işlemini gerçekleştirebiliriz. Lütfen iletişime geçiniz. Entegre işlemleri ücretlidir.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir