sadece joomla anasayfa - SadeceJoomla.com Çalışmalara Devam Ediyor

Dünyada en çok tercih edilen içerik yönetim sistemi olan JOOMLA ayrıcalıklarından yararlanmak için yayına başlayan sadecejoomla.com çalışmalarına devam ediyor. Uygun fiyat avantajları ile ister hazır, ister size özel profesyonel tasarım hizmeti alabiliyorsunuz. Sizde yönetilmesi kolay bir web sitesi sahibi olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Peki Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Adım 1 – Bize ulaşarak talebinizi bildirdiğinizde size en kısa zamanda geri dönüş yapıp sizin ve yaptırmak istediğiniz site ile ilgili ayrıntılı bilgi alırız.

Adım 2 – Ayrıntılı bilgi aldıktan sonra size yapılan planlamaya göre en uygun konsepti bulmak için bir çalışma yaparız ve fiyatlandırarak size sunarız.

Adım 3 – Bütün bu alıştırma adımlarından sonra sitenizde kullanılacak resimleriniz varsa bunları alarak görselleştirmeye en uygun hale getiririz ve tasarıma uygularız.

Adım 4 – Görsel tasarım bittikten sonra size sunumu yapılır. İllaki içinize sinmeyen ya da değişmesini istediğiniz şeyler olacaktır. Revizyon kısmına geçilir.

Adım 5 – Tasarım ve revizyon aşamaları tamamlandıktan sonra tasarım onayınız alınarak kodlama aşamasına geçilir.

Adım 6 –Standartlara göre şekillendirilen tasarım yapımının her adımından haberdar eder ve başa dönmeye gerek kalmadan değişiklikleri üretim aşamasında yaparız.

Adım 7 – Sizi ve hedef kitlenizi tatmin edecek bir site ortaya çıktıktan sonra siteniz kullanmak istediğiniz JOOMLA ! sürümüne uygun formatlarda size teslim edilir. Hatta eğer isterseniz,site içerik yönetimi ve internet danışmanlığı gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hepsi bu kadar !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir