youtube mp3 - Mp3 İndirmenin En Kolay Yolu

Genelde mp3 bulma ya da indirme konusunda oldukça problem çekmekteyiz. Bu yüzden size mp3 indirmenin en kolay yolunu göstereceğim. Aşağıdaki adımları takip ederek kimseye bağlı kalmadan istediğiniz müziği bilgisayarına indirmeniz çok kolay. Her müziği bulmanız garantisini vermiyorum ama %90’larda aradığınız yerli ya da yabancı şarkıyı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu işlem karışık ya da uzun gözüküyorsa hiç tereddüt etmeyin. İşlemlere bir kere tamamladıktan sonra oldukça kolay ve hızlı olduğunu göreceksiniz 🙂

Gelelim İşlemlere ;

1.Adım : www.youtube.com adresini açıyoruz ve indirmek istediğimiz şarkının kaliteli bir videosunu buluyoruz.

mp3 indirmenin en kolay yolu 1 300x165 - Mp3 İndirmenin En Kolay Yolu

2.Adım : Şarkımızı bulduktan sonra tarayıcımızın üst kısmında bulunan link bölümünden youtube site adresini kopyalıyoruz.

3.Adım : www.youtube-mp3.org internet sitesini açıyoruz. Bu site youtube.com’da bulunan videoları mp3’e çevirme işlemini yapıyor. Herhangi virüs ya da spam içermez. Korkmadan kullanabilirsiniz.

mp3 indirmenin en kolay yolu 2 300x89 - Mp3 İndirmenin En Kolay Yolu

4.Adım : Youtube.com’dan kopyalağımız şarkı linkimizi aşağıda resimdeki gibi link kısmına yerleştiriyoruz ve “Video yi Dönüştür” butonuna basıyoruz.

Daha sonra karşımıza resimdeki bir bir pencere geliyor. Açılan pencerede bulunan “Download” linkine bastığımızda istediğimiz şarkıyı yani videoyu bilgisayarımıza indirmiş oluyoruz.

mp3 indirmenin en kolay yolu 3 300x146 - Mp3 İndirmenin En Kolay Yolu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir