the lone ranger maskeli suvari - Maskeli Süvari : The Lone Ranger (2013)

Beklentilerinizi çok yüksek tutmadan izleyeceğiniz bir film olmuş. İzlemeden önce Johnny Depp gibi bir ismi duyunca beklentilerimi ben yüksek tutmuştum. Kesinlikle kötü bir film değil. Karayip korsanlarıyla karşılaştırıyor bu da ister istemez hepimizin beklentisini yükseltiyor Johnny Depp döktürmüş gene! Fakat daha iyisi olabilirdi.

Jhonny Depp ile karşımıza gelen Armie hammer bence hiç de ondan aşağı kalmamış. Rolün ona yakıştığını düşünüyorum.Helena filmde toplasan 3-4 dakika vardı ama olduğu sahneler güzeldi.

Filmde görsellik açısından pek bir şey yok. Filmde baya Western havası var. Konuyla beraber filmide uzattıklarını düşünüyorum.

Karayip korsanları artık bir efsane.Bu film farklı bir kulvarda bu yüzden karşılaştırmazsınız kesinlikle beğenirsiniz.Ailece izlenebilir en güzel filmlerden biri.

Film Özeti :

Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski’nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.

[youtube id=”nlrQD8Kvk6M” width=”610″ height=”450″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir