hayatim yalan 2011 - Hayatım Yalan (Just Go With it) 2011

Son zamanlarda izlediğim en iyi romantik-komedi tarzda olan filmdi. Tabi bu filmin bu şekilde olmasının en önemli sebepleri Jennifer Aniston ve Adam Sandler gibi oyuncuların olması.

Filmi izledikten sonra afişine dikkat ettiğimde ”Bazen bir kadını elde etmek için başka kadın gerekir.” yazdığını gördüm. Bu yazıda filmi yeterince açıklıyor sanırım. Birkaç tane romantik-komedi tarzı film izleyenler bu filmide izlerken filmin konusunu yada olacakları hemen tahmin edebilir. Ama bu tarz filmlerde final hep aynıdır zaten. Önemli olan finale giden yolda bize gösterdikleri değil mi ?

Daha önce izlediğimiz Adam Sandler filmlerinden biri diyebiliriz. Ya da sonunu tahmin ettiğimiz halde bizi güldüren oyuncu. Adan Sandler’ın yanına Jennifer Aniston’u da gördüğümüzde güzel bir komediyle karşı karşıya kalacağımızı biliyoruz. Mesela Jennifer Aniston’un son yıllardaki komediye geçişinden duyulan memnuniyetten bu filmde bolca yararlanabiliyoruz. Belki de en iyi Jennifer Aniston komedisi denebilir. Uzun bir aradan sonra Nicole Kidman’ı bir komedide görmek benim için sürpriz oldu. Daha küçük bir rol bekliyordum ama yine de rolü çoktu. Kidman, filmin çoğu sahnesinde bahsedilen Devlin Adams rolünün üstünden rahatlıkla kalkıyor.Brooklyn Decker’ın da hakkını yememek lazım. Gerek güzelliği, gerek oyunculuğu ile filme ciddi anlamda destek sağlamış. Sadece Brooklyn Decker için izleyenler olduğunu bile düşünmüyor değilim.

Boş vaktinizi değerlendirmek ya da keyifli vakit geçirmek için iyi bir film. İzleminizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir