Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

X-Men: First Class (Birinci Sınıf)

Uğur Aydın 13 Temmuz 2001 0
X-Men: First Class (Birinci Sınıf)

Oyunculuk,senaryo,görsellik… aradağınız herşeyin bulunduğu bir film izlemek istiyorsanız kaçırmak istemeyeceğiniz bir film. İmdb ‘ den de 8.1 gibi bir puan almasıda bu söylediğimi oldukça doğruluyor sanırım.

Serinin en iyi filmlerinden biri olmuş diyebiliriz. Görsellik,animasyonlar oldukça yerinde ve tam kıvamında kullanılmış. Aksiyon başlarda az gibi gelebilir ama filmin tümünü göz önünde bulundurduğumuzda bunun daha çok olduğunu görüyoruz. Diğer filmlere göre karşılaştırdığımızda ise aksiyonların biraz daha azaldığını görebiliriz. Bu filmde aksiyonların az olmasının sebebi ise bu filmde geçmişe dönük hikayelerin olması. Profesör X ve Magneto’nun bir nevi hayatları anlatılıyor.

Aslına bakarsanız hepimizin merak ettiğide bu değilmiydi. Karakterlerin nasıl doğduğu, Profesör X ve Magneto’nun neden düşman olduğu. Benim en büyük meraklarımdan biriydi bu konu. Bu film benim ve herkesin bu merakını müthiş bir şekilde giderdi.

Böyle bir film çekilmesi kolay olmadığı gibi böyle bir oyuncu kadrosu hazırlamakta kolay değil diye düşünüyorum. James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Kevin Bacon gibi müthiş performans sağlayan oyuncu kadrosuyla filme bir artı daha katmışlar. Özellikle kötü adam rolümüz için seçilmiş olan Kevin Bacon’a diyecek birşey bulmak zor gibi.

Kısaca toparlamak gerekirse izleyenlere bir kez daha izlemelerini, izlemeyenlere kesinlikle kaçırmayın demek istiyorum 🙂

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »