Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Hansel And Gretel: Witch Hunters 3D

Uğur Aydın 19 Eylül 2013 0
Hansel And Gretel: Witch Hunters 3D

Hansel ve Gretel, Avrupa’ya ait bir ortaçağ halk söylencesi. Birçoğumuzunda çocukluğundan aşina olduğu hikaye. Ormanda kaybolan ve çikolata şeker gibi tatlılardan yapılmış bir evi yiyen bu kardeşleri bekleyen maceramızı yönetmenimiz cadı avcıları ile tamamlayarak filme başka bir boyut kazandırmış.

2 kardeş son geldikleri kasabada kaybolan çocukların gizemini çözmek isterken büyük bir cadılar topluluğunun içinde buluyorlar. Atletik bir Hansel ve en çıtır zamanlarında bir Gretel, çeşit çeşit atlama, zıplama numarası ve hepsi de günümüzdeki ateşli silahların atası sayılabilecek oyuncaklarıyla fakir ortaçağ köylülerine musallat olmuş cadıları avlıyorlar.Ben fantastik türündeki filmleri genelde sevmem fakat bu filmin aksiyon sahneleri çok fazla ve ben beğendim. Dipnot eklemek gerekiyorsa sıkça duyduğumuz süpürgeye binip uçan cadılara inanan bir devirden geliyorsak bu filmdeki fantastik sahneler oldukça beğeni toplayacaktır.

Filmi izlerken grim kardeşler de bu filmin çekildiği yerde ve hatta van helsing’te burada çekilmişti diye hatırlıyorum. Birçok aksiyon filminde aksiyon unsurları efektlerle oluşturulurken bu filmde korku unsurlarını efektlerle ve biraz da makyajla oluşturmuşlar.Pek fazla etkili olmamış.

Gemma Arterton ve Jeremy Renner güzel ikili olmuşlar. Gerek aksiyon, gerek korku, gerek se dövüş sahnelerinde oldukça başarılı işlere adım atmışlar. Oyuncu kadrosunda ki problemlerden biri Peter Starmore’un biraz arka planda kalması olmuş.

Filmimizi yorumlamak gerekirse 3D tadında izlenilecek filmlerde arasında 7.2 yi hak ediyor…

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »