Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Hakkımda

942899_10151712017346753_896131849_n2006 yılında bulunduğum dernek bünyesine ait mambo internet sitesini Joomlaya çevirerek web tasarım hayatına başladım. Başlarda bu hobi olarak devam ediyordu ama bu işi profesyonelleştirmeye karar verdim ve Joomla! sisteminde kendimi geliştirmeye başladım. Kısa sürede Joomla! alt yapısını ve özelliklerini çözerek uzmanlık derecesine yükseldim.

Kendimi geliştirdikçe Joomla! ile yeni tanışanlara yardımcı olmak için CMSTURK bünyesinde Eğitmen olarak görev almaya devam ettim. Tabi bu süre zarfında profesyonel olarak Joomla! sistemini kullanarak internet siteleri hazırlamaya devam ettim ve geçimimi bu şekilde kazanmaya başladım. www.wdh.net.tr sitesini kurarak kurumsal kimlik kazanmaya devam ettim.

2010 yılında Türkiye’de geniş kapsamlı olarak ilk Joomla Görsel Eğitim setini hazırladım.

HTML, CSS, PHP,ASP(çok az) biliyor, Firewoks,Photoshop kullanıyorum. Fireworks ve PHP dallarından kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Özellikle Fireworks Joomla! Özel Tema hazırlamamız için oldukça önemli bir program haline geldi.

2011 yılının sonlarına doğru Joomla Portalı Ekibine dahil oldum ve Türkiye’de Joomla! adına güzel şeyler yapmaya karar verdik. Bütün gayemiz Türkiye’ye Joomla!’yı sevdirmek ve ileri derecede kullanılmasını sağlamak. Bunun için gerekli fedekarlıkları almaya karar verdik.

Tabi şöyle birşeyde varki asıl mesleğim web tasarım ile tamamen zıt kutuplarda bulunan Halk Oyunlar Eğitmenliği. Joomla!’da olduğu gibi kendimi halk oyunları ve halk kültürü adına da sürekli geliştirme çabası içerisindeyim. Bulunduğum dernek bünyesinde Türkiye genelinde yapılan halkoyunalrı yarışmalarında 1.lik, 2.lik ve 3.lük gibi birçok dereceye sahibim.

Website : www.netbilsis.com www.joomla.gen.tr

İşi : Joomla! Tasarım – Web Dizayn – Halk Oyunları Eğitmeni