Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Facebook ve Twitter Aynı Anda Olsa ?

Uğur Aydın 10 Haziran 2011 0
Facebook ve Twitter Aynı Anda Olsa ?

SDN de haberleri okurken en çok dikkatimi çeken haber bu oldu. 700 milyon üyesi olan Facebook yeni bir özelliğini test etmeye başlamış. Bu test ettiği özellik ise gelin görün ki Twitter’ın var olma özelliği.

Test aşamasında olan bu özellik sol tarafta Facebook sayfasını sağ tarafta ise istediğin kişileri takip ettiğiniz Twitter özelliğini gösteriyor. Facebook kendisiyle birlikte devleşen Twitter özelliğini bünyesine katmaya çalışıyor yani.

Facebook eğer bu özelliğini aktif hale getirirse Twitter kullanıcılarının nasıl bir sisteme geçeceği şüphe konusu. Bu özelliğin Facebook’u bir adım ileri götüreceğini pek sanmıyorum. Twitter kullanıcıları tweet’lemeye devam edeceğine eminim. Yeni özellik sadece Facebook kullanıcılarına artı özellik olarak eklenmiş olacak.

Bu iki sitenin rekabeti 2011 yılı itibariyle teknolojik savaş haline geldi. E tabi kolay değil dünyanın en çok tıklanan siteleri olmak. Herkesin kendine göre rekabeti var ve bir adım öne geçmek için gerekirse birbirlerinin özelliklerini bile almaya devam ediyorlar.

facebook-ve-twitter-ayni-anda-olsa-2

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »