Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Facebook Profil Fotoğrafına Dikkat !!!

Uğur Aydın 4 Eylül 2011 0
Facebook Profil Fotoğrafına Dikkat !!!

Günümüzün internet fenomeni haline gelen Facebook gün geçtikçe kendini geliştirmekte ama bir o kadar da üyelerini tehlikeye sokmaya devam ediyor.

Bu tehlikelerden en büyüğü profil fotoğraflarından kaynaklanıyoru. Gerçi bu konuda Facebook’un herhangi bir hatası ya da problemi yok. Bu konu tamamen üyeyi düşündüren bir durum.

Üyelerin özellikle bayanların koyduğu Facebook profil fotoğraları birtakım arkadaşlık sitelerinde ya da porno içerikli sitelerde izinsiz alınıp kullanılabiliyor. Bu konuda gördüğüm bütün arkadaşları uyarıyorum ama bu uyarıları çok fazla dikkate alan yok. Oldukça ciddi olan bu konuya ciddi bakmak lazım. Geri dönülmez hatalara yol açabilir.

Facebook’u fotoğraf albüm sitesi olarak değerlendirmemek lazım. Zaten Facebook açılış amacını iyice saptırdı. Buna ayak uydurmamak gerekiyor. Bazı kişilerde görüyorumki üyeliğinde en az 1000 tane fotoğraf var. Bu çok kötü tabiriyle kamuya açılmak gibi birşey. Kişilik hakları diye bir kanun var. Buna ayak uydurmak dikkat etmek gerekiyor.

Bu konuda en büyük örneği aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Sizinde başınıza gelmesini istemiyorsanız lütfen Facebook kullanırken bazı şeylere dikkat edelim. Facebook profil fotoğrafı gibi…

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »