Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Blitz (2011)

Uğur Aydın 10 Ağustos 1011 0
Blitz (2011)

Filmin oyuncularına göz atıldığında her zaman profesyonel ve hayran olduğumuz bir oyuncu varmı diye bakarız. Bu filmde de oyuncu kadrosuna bakıldığı zaman karşımızı tabiki de Jason Statham gibi bir oyuncu çıkıyor. Bu isimde filmi kesinlikle izlenir hale getiriyor.

Amaa gel gelelim böyle fiyasko bir filmde Jason Statham gibi bir oyuncunun ne işi var. Tamamen düz mantık, aksiyon olmadan yapılmış bir senaryo. Jason Statham nasıl böyle bir filmi kabul etti anlaşılır değil.

Filmin en büyük fiyaskolarından biride katilin daha filmin başında belli olması. Katil belli olduğu halde, etraf kanıt olduğu bir türlü yakalanamıyor. Buda filmi uzatma çabalarından biri tabiki. Senaryo yazılırken keşke “Kanıt” ya da “Behsat Ç” gibi dizilerimizden biraz örnekler bilgiler alınsaydı.

Jason Statham denilince aklına aksiyonlu, hareketli, vurdulu kırdılı filmler bekleniyor. Bu mantıkla izlediğiniz taktirde hüsranla karşılacağınız bir film. Jason Statham hayranları ya da filmlerini hiç kaçırmayanlar için izlenecek bir film. Diğer izleyicilerimiz yaklaşmasın derim 🙂

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »