Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

AŞK TUTULMASI – 2008

Uğur Aydın 18 Mart 2009 0
AŞK TUTULMASI – 2008

Murat Şeker’in yönettiği ve Tolgahan Sayışman, Fahriye Evcen, Tim Seyfi ile Ali Erkazan’in oynadığı “Aşk Tutulması” filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Hatta DVD ve VCD olarak da piyasaya sürüldü diye biliyorum.

Film ilk bakışta sürekli televizyonlarda gördüğümüz klasik Türk filmleri gibi dursa da aslında güzel ve nostaljik bir havası var. Aşırı Fenerbahçe taraftarı olan bir genç ile sigortacı güzel bir kadının aşkını anlatıyor.

Özellikle Fenerbahçe taraftarlarını bu filmi izlemeye davet ediyorum. Film her ne kadar aşk, sevgi gibi özellikler üzerine yazılsa da Fenerbahçe’ de ana konular gibi çok fazla ön plana çıkarılmış. Fenerbahçe’nin kazanması için yapılan totemler, yazılan marşlar vs… gibi çok fazla konu öne çıkıyor. Eminim ki filmdeki gibi odası olan çok fazla Fenerbahçeli vardır 🙂

Filmin müzikleri çok güzel olmuş. Feridun Düzağaç’ın payını da vermek lazım. Gerek oyunculuk gerek müzik olarak çok fazla şey katmış filme.

Filmi öncelikle Fenerbahçe taraftarlarına daha sonra bütün herkese tavsiye ediyorum. İzlemeye değer romantik komedi tarzında bir film…

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »