Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Ahhh Zaman

Uğur Aydın 6 Temmuz 2010 0
Ahhh Zaman

Zaman durmadannnn akıp gidiyor. Geriye dönüp baktığında anlıyor insan yaşadıklarını , yaptıklarını, en yıldığı anda hayatının değerini.Yıllar geçiyor kederleniyor insan. Unutulanlar hatırlanıyor, bir bir kare kare. Üzüldüğü anlardan çok sevindiği anlar geliyor gözünün önüne. Kimi yüzler , kimi isimler unutuluyor. Bu yüzler , isimler hayatının önemli bir parçasını oluştursa bile. Bazı sohbetlerde geçiyor adları “Eskiden şöyle biri vardı.Hatırladın mı? ” hayır hatırlanmadı. Unutuldu.

Sürekli ileriye dönük hayaller kurulurdu. Kimbilir hangileri gerçekleşti.Ama umudunu kaybetmezdi insan. Çünkü insanlar hayalleriyle , umutlarıyla vardır.Belki seneler önce kurduğu hayallerini gerçekleştirmiş, belki de hala ileriye dönük hayaller kurmakta.Ama kötü gerçekleşebileceğinide unutmadan. İşte bu noktada insan hayal kurmaktan korkuyor. Ya gerçekleşmezse ne olur ? İster istemez insan korkularına engel olamıyor. Daha birkaç gün birkaç saat birkaç dakika sonrasını bilmediğimiz halde.

Hayatta bazı riskleri almak gerekiyor. Hayallerin kötü sonuçlandığını gördükçe dahada korkmaya başlıyorsun. Yaptığın hataları anlıyorsun böylece.Büyüyorsun,olgunlaşıyorsun.Sonra ne yapman gerektiğini anlıyorsun ve hayatı akışına bırakıyorsun.Hislerin,düşüncelerin,duyguların değişiyor zamanla.Kimi üzülüyorsun kimi seviniyorsun. Ama yaşının birer birer ilerlediğini unutmuyorsun.

Siz siz olun hayatta risk almaktan ve hayal kurmaktan vazgeçmeyin.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »